Praktyczne studia po angielsku.
Program eduABROAD to oficjalne biuro zagranicznych uczelni w Polsce.
Aplikację na studia za granicą złożysz bez dodatkowych opłat.

 

Uczelnie w Szwecji

Jonkoping University

Jonkoping University jest jednym z najbardziej międzynarodowych uniwersytetów w Szwecji, który przyciąga studentów z całego świata. Jonkoping jest szybko rozwijającym się miastem z populacją 130 000. Jonkoping ma wiele do zaoferowania: długie plaże jeziora Wettern, piękną naturę, zaplecze sportowo-rekreacyjne, centrum miasta z licznymi sklepami, kawiarniami i restauracjami, jak i wiele różnych imprez kulturalnych.
Jonkoping University ma prawdziwie międzynarodową orientację i promuje szereg innowacyjnych inicjatyw w celu stworzenia wzbogacającego środowiska dla studentów i naukowców z całego świata. Studia i badania naukowe odbywają się w czterech szkołach: Międzynarodowej Szkole Biznesu, Szkole Inżynierii, Szkole Edukacji i Komunikacji oraz Szkole Zdrowia i Opieki Społecznej. Jonkoping University używa świata biznesu jako podstawy edukacji dla swoich studentów. Dzięki temu studenci mogą zarówno stworzyć sieć kontaktów jak i dodać praktyczne doświadczenia do twojej wiedzy teoretycznej. Na uczelni studiuje około 10 000 studentów, z czego ponad 2 000 to studenci z innych krajów.

Międzynarodowe programy studiów prowadzone są w całości w języku angielskim.
Na studentów czekają kierunki związane z:
zarządzaniem, marketingiem, rozwojem przedsiębiorstw, ekonomią, mediami, logistyką, efektami wizualnymi, informatyką, IT, finansami, przedsiębiorczością, e-biznesem, rozwojem produktów, inżynierią materiałową, projektowaniem, designem, wzornictwem, inżynierią produkcji, zarządzaniem informacją (BIM, GIS), komunikacją, pedagogiką.

więcej