Praktyczne studia po angielsku.
Program eduABROAD to oficjalne biuro zagranicznych uczelni w Polsce.
Aplikację na studia za granicą złożysz bez dodatkowych opłat.

 

Uczelnie w Holandii

Hanze University of Applied Sciences, Groningen

Hanze University of Applied Sciences, Groningen znajduje się w holenderskim mieście Groningen, jednym z największych ośrodków uniwersyteckich Holandii. Młodzi ludzie z całego świata przyjeżdżają właśnie tutaj, by pracować nad swoją przyszłą karierą w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze. Szczególnie teraz, gdy w dobie rozwoju technologii i komunikacji świat wydawałby się zmniejszać, Hanze University of Applied Sciences, Groningen oferuje możliwość przygotowania się do międzynarodowej kariery w nowoczesnym i wielonarodowościowym społeczeństwie.
Ludzie bardzo często pytają o pochodzenie nazwy uniwersytetu. Hanze to imię, które jest dobrze znane na północy i zachodzie Europy. Hanze to także nazwa przymierza handlowego, zawartego w średniowieczu, stąd też uniwersytet jest dumny ze swojej tradycji.
Biorąc pod uwagę historię uniwersytetu i możliwości jakie oferuje, rzesze studentów z całej Europy przyjeżdżają tu aby studiować w międzynarodowym środowisku. Uczelnia oferuje naukę w języku angielskim, a dla wybranych kierunków językiem wykładowym jest również język niemiecki.

Międzynarodowe programy studiów prowadzone są w całości w języku angielskim.
Na studentów czekają kierunki związane z:
elektroniką, automatyką, muzyką klasyczną, edukacją muzyczną, kompozycją muzyki i produkcją, dyrygowaniem, elektrotechniką, inżynierią produkcji, budownictwem, zarządzaniem obiektami i nieruchomościami, sztukami pięknymi, ekonomią, inżynierią biomedyczną, zarządzaniem w biznesie, międzynarodową komunikacją, public relations, inżynierią wodno-lądową, przetwarzaniem i użytkowaniem energii elektrycznej, jazzem, radiologią, diagnostyką obrazową, odżywianiem, dietetyką, pielęgniarstwem, fizjoterapią, logopedią.

więcej