Praktyczne studia po angielsku.
Program eduABROAD to oficjalne biuro zagranicznych uczelni w Polsce.
Aplikację na studia za granicą złożysz bez dodatkowych opłat.

 

Zealand - Academy of Technologies and Business

Zealand - Academy of Technologies and Business to uczelnia usytuowana w atrakcyjnym regionie Danii, na wyspie Zealand. Studiowanie na Zealand - Academy of Technologies and Business przygotowuje do rozpoczęcia kariery zawodowej. Obecnie, na Zealand - Academy of Technologies and Business kształci się 1800 studentów. Podstawowym celem uczelni jest zapoznanie studentów z zagadnieniami teoretycznymi i nauczenie stosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Kierunki prowadzone w języku angielskim uczelnia oferuje na kampusach usytuowanych w 5 miastach: Nykobing F, Slagelse, Koge, Naestved i Roskilde.

Uczelnia oferuje kierunki studiów z zakresu biznesu, handlu, turystyki, hotelarstwa, multimediów, studia techniczne oraz IT. Wszystkie kierunki oparte są na połączeniu teorii z praktyką. Zealand - Academy of Technologies and Business oferuje: 2-letnie studia na stopniu AP Degree oraz 1,5-roczne studia uzupełniające licencjackie. W sumie 9 różnych kierunków studiów w języku angielskim. Studia na Zealand - Academy of Technologies and Business są bezpłatne.

Zealand - Academy of Technologies and Business oferuje dogodne warunki do nauki. Każdy kampus posiada swobodny dostęp do Internetu. W związku z tym, studenci mogą bez ograniczeń korzystać z urządzeń dostępnych na uczelni oraz własnych laptopów. Ponadto, sale, w których odbywają się zajęcia, są przestronne, a ich wystrój sprzyja kreatywnemu myśleniu.

Nauczanie w Zealand - Academy of Technologies and Business opiera się na pracy w grupach, gdyż studenci mogą czerpać wiedzę nie tyko od wykładowcy, ale również od siebie nawzajem. Prowadzący starają się przeprowadzać zajęcia w sposób niekonwencjonalny i stwarzają studentom wyzwania. Studenci często pracują w pracowniach IT i prowadzą dyskusje w kawiarenkach na kampusie. Popularną formą nauki jest praca w grupach i tworzenie projektów. Takie podejście przygotowuje studentów do planowania biznesowego i podejmowania decyzji. Studenci aktywnie uczestniczą w zajęciach, dlatego też wymagane jest przygotowanie na każde zajęcia. Prace domowe również nie są rzadkością. Umożliwiają zastosowanie zdobytej wiedzy i zweryfikowanie jej. Zajęcia na uczelni trwają od poniedziałku do piątku.

Kampus Zealand - Academy of Technologies and Business w Koge znajduje się 40 minut jazdy pociągiem od Kopenhagi i jest drugim pod względem wielkości kampusem Zealand - Academy of Technologies and Business. Natomiast 1,5 godziny jazdy pociągiem od Kopenhagi znajduje się kolejny kampus: Nykobing F. Naestved to kolejna miejscowość, gdzie znajdują się wydziały uczelni, która oddalona jest od Kopenhagi o 1 godzinę jazdy pociągiem od Kopenhagi. Kampus w Roskilde jest największym ośrodkiem Zealand - Academy of Technologies and Business i znajduje się 20 minut jazdy pociągiem od Kopenhagi. Jest również znakomitym centrum rozrywki, w którym co roku odbywają się liczne koncerty. Kampus w Slagelse jest doskonałym miastem dla wszystkich amatorów sportu i rozrywki, które od Kopenhagi dzieli 1 godzina jazdy pociągiem. Więcej informacji na: http://www.zealand.com

Zealand - Academy of Technologies and Business oferuje naukę na kierunkach:

Informacje praktyczne:


Commerce Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: AP Degree
Co to jest AP Degree  Dla kogo studia AP Degree  Dalsza nauka po AP Degree
Jeżeli w przyszłości chcesz zajmować się marketingiem i socjologią, otoczeniem zewnętrznym przedsiębiorstw, zagadnieniami związanymi z sytuacją na rynku międzynarodowym i zarządzaniem, to studia na kierunku Commerce Management są tym, czego szukasz.
Nauka na kierunku obejmuje cztery semestry. Celem studiów jest zdobycie wiedzy z zakresu zagadnień strategicznych i ekonomicznych w organizacji, rozwoju globalnego w kontekście relacji międzykulturowych, strategicznych opcji zakupów, sprzedaży i marketingu oraz przedsiębiorczości.
Pierwsze dwa semestry studiów obejmują takie obszary tematyczne jak: marketing, socjologia, planowanie i rozwiązywanie problemów, organizacja i przywództwo, zarządzanie relacjami z klientem. W drugim semestrze studenci przygotowują projekty z zakresu środowiska w przedsiębiorstwie i przeniesienia wiedzy teoretycznej na praktykę.
W trzecim i czwartym semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą, która jest powiązana z seminariami oraz przygotowują projekt dyplomowy na zakończenie studiów.
Absolwenci kierunku Commerce Management posiadają kwalifikacje niezbędne do podjęcia zatrudnienia na takich stanowiskach jak: nadzorca, menedżer projektów, business planner w handlu detalicznym, logistyk lub menedżer pracujący w sektorze turystycznym. Kierunek oferowany jest na kampusie w Naestved. więcej o kierunku

Aby uzyskać tytuł BA Degree, po ukończeniu studiów na stopniu AP Degree studenci mogą kontynuować naukę na kierunku International Sales and Marketing Management, który trwa 1,5 roku.

Computer Science

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: AP Degree
Co to jest AP Degree  Dla kogo studia AP Degree  Dalsza nauka po AP Degree
Jeżeli w przyszłości chcesz zajmować się programowaniem, budową oprogramowania, zagadnieniami związanymi z metodologią komputerową, organizacją biznesu, ekonomią, zarządzaniem produkcją, warunkami środowiskowymi mającymi wpływ na biznes i jego strukturę, to studia na kierunku Computer Science są tym, czego szukasz.
Nauka na kierunku obejmuje pięć semestrów. Celem studiów jest przygotowanie studenta do samodzielnej analizy i planowania, a także implementowania rozwiązań dla rozwoju, wzmocnienia i integracji systemów IT w prywatnych i państwowych przedsiębiorstwach, w kraju oraz za granicą.
Pierwsze trzy semestry studiów są takie same dla wszystkich studentów, niezależnie od specjalizacji. W czwartym semestrze, studenci będą wybierać dwa przedmioty związane z wybraną specjalizacją. Piąty semestr jest podzielony na dwie części. Część pierwsza to praktyka w przedsiębiorstwie w kraju lub za granicą, podczas której student będzie przez 3 miesiące korzystał ze swojej wiedzy zdobytej na zajęciach. Druga część to przygotowywanie projektu dyplomowego na zakończenie studiów. Studia na kierunku Computer Science obejmują takie obszary tematyczne jak: marketing, socjologia, planowanie i rozwiązywanie problemów, organizacja i przywództwo, zarządzanie relacjami z klientem. W drugim semestrze studenci przygotowują projekty z zakresu środowiska w przedsiębiorstwie i przeniesienia wiedzy teoretycznej na praktykę.
Program studiów podzielony jest na 5 części: ogólną, podczas której studenci zapoznają się z zagadnieniami socjologicznymi i technologicznymi, a także komunikacją i matematyką. Druga część dotyczy przedsiębiorstwa (organizacja, zarządzanie projektami, kontrola środowiska i logistyka). Część trzecia to rozwój systemu, na który składają się: strategia, analiza, design, praca projektowa, prototypy. Programowanie to kolejna część. Składają się na nią następujące przedmioty: algorytmy, struktura danych, język programowania, programowanie baz danych i implementacja. Ostatnia część to technologia czyli bezpieczeństwo, design komputerowy, Internet i Intranet.
W czwartym i piątym semestrze można wybrać specjalizację z zakresu: rozwój systemu i programowanie, administracja sieci i bezpieczeństwo IT, rozwój multimediów i strategii IT. Ostatnią formą specjalizacji jest podjęcie studiów za granicą.
Absolwenci kierunku Computer Science posiadają kwalifikacje niezbędne do podjęcia zatrudnienia na stanowiskach z zakresu: spraw biznesowych na szczeblu IT, rozwoju systemów IT, programowania, pracy projektowej. Kierunek oferowany jest na kampusie w Roskilde. więcej o kierunku

Aby uzyskać tytuł BA Degree, po ukończeniu studiów na stopniu AP Degree studenci mogą kontynuować naukę na kierunku Digital Concept Development, Web Development, które trwają 1,5 roku.

Digital Concept Development

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: BA Top up
Co to jest BA Top up   Dla kogo studia BA Top up   Dalsza nauka po BA Top up
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie koncepcji rozwoju platform cyfrowych, komunikacji cyfrowej, service design, gospodarki rozrywkowej, opowiadania o markach i produktach, łatwości obsługi, rozwoju designu cyfrowego, zarządzania projektami i relacjami międzykulturowymi, to studia na kierunku Digital Concept Development są tym, czego szukasz.
Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania, rozwoju e-koncepcji, rozwoju komunikacji cyfrowej, użyteczności oraz filozofii nauk ścisłych, e-handlu, e-marketingu, e-designu, e-komunikacji, produkcji e-media.
Program studiów obejmuje takie zagadnienia jak: rozwój e-koncepcji, zarządzanie e-projektami, użyteczność oraz filozofia nauk ścisłych. W drugim semestrze studenci wybierają przedmioty, za pomocą których mogą się specjalizować.
W ostatnim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy. Praktyka opiera się na pracy w pełnym wymiarze. W czasie praktyki, student współpracuje z opiekunem, który pomoże mu w wyborze tematu projektu dyplomowego, a także będzie czuwał nad sprawnym rozwiązywaniem problemów pojawiających się w trakcie jego realizacji. Studia prowadzone w języku angielskim trwają 1,5 roku i kończą się tytułem licencjata. Studenci ubiegający się o przyjęcie na kierunek Digital Concept Development muszą posiadać dyplom ukończenia studiów AP degree na jednym z kierunków: Computer Science lub Multimedia Design and Communication.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować jako pracownik działów: rozwoju reklamy cyfrowej, koncepcji designu i komunikacji dla rozwiązań marketingowych i reklamowych, rozwoju strategicznego związanego z e-sklepami, e-handlem i e-marketingiem. Kierunek oferowany jest na kampusie w Koge. więcej o kierunku

International Sales and Marketing Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: BA Top up
Co to jest BA Top up   Dla kogo studia BA Top up   Dalsza nauka po BA Top up
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie marketingu, biznesu i przedsiębiorstw o zakresie międzynarodowym, umiejętności językowych, ekonomii, logistyki, zarządzania, finansów i prawa, to studia na kierunku International Sales and Marketing są tym, czego szukasz.
Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy z zakresu strategii, organizacji, zarządzania i logistyki, sprzedaży i marketingu, ekonomii, prawa, filozofii.
Program studiów trwa półtora roku i podzielony jest na trzy semestry włączając w to praktyki w przedsiębiorstwie i projekt dyplomowy i obejmuje takie zagadnienia tematyczne jak: strategie, organizacja i zarządzanie, logistyka, handel i marketing, ekonomia, prawo w biznesie, filozofia nauk ścisłych oraz metodologia.
Studenci mają możliwość specjalizowania się za przedmiotów wybieralnych oferowanych przez uczelnię. Są to: sprzedaż międzynarodowa, modele strategiczne i biznesowe, innowacyjny e-marketing, biznes globalny. W ostatnim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy. Praktyka to praca w pełnym wymiarze godzin w wybranym przedsiębiorstwie, w trakcie której student wybiera opiekuna, który będzie pomagał w przygotowywaniu projektu dyplomowego.
Studia prowadzone w języku angielskim trwają 1,5 roku i kończą się tytułem licencjata. Studenci ubiegający się o przyjęcie na kierunek International Sales and Marketing Management muszą posiadać dyplom ukończenia studiów AP degree na jednym z kierunków: Marketing Management, Commerce Management, Logistic Management lub Service, Hospitality and Tourism Management.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować jako międzynarodowy przedstawiciel handlowy, supporter sprzedaży, menedżer spraw kluczowych, asystent menedżera sprzedaży, koordynator ds. sprzedaży i marketingu. Kierunek oferowany jest na kampusie w Naestved i Roskilde. więcej o kierunku

Logistic Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: AP Degree
Co to jest AP Degree  Dla kogo studia AP Degree  Dalsza nauka po AP Degree
Jeżeli w przyszłości chcesz zajmować się zagadnieniami związanymi z szeroko rozumiana logistyką, transportem, sprawami rynkowymi opierającymi się na wiedzy teoretycznej i praktycznej, to studia na kierunku Logistic Management są tym, czego szukasz.
Nauka na kierunku obejmuje cztery semestry. Celem studiów jest zdobycie wiedzy z zakresu podejmowania decyzji zakupowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych, biorąc pod uwagę ich znaczenie dla całego łańcucha wartości w przedsiębiorstwie, form transportu, rożnych systemów logistycznych i technologii informacyjnych. Ponadto, zwraca się szczególną uwagę na różne dziedziny zarządzania, zagadnienia prawne, transportowe, rynkowe.
Pierwsze trzy semestry studiów obejmują takie obszary tematyczne jak: logistyka i transport, prawo, międzynarodowa ekonomia, język angielski w logistyce i transporcie, organizacja i zarządzanie, statystyka. Czwarty semestr podzielony jest na dwie części. W części pierwszej, studenci odbywają trzymiesięczną praktykę w przedsiębiorstwie. Jej zadaniem jest zachęcenie studenta do wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w praktyce. Podczas praktyk, student aktywnie uczestniczy w życiu przedsiębiorstwa. Praktyki można odbyć w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą. Część druga to przygotowywanie projektu dyplomowego. Temat rozprawy jest zwykle wybierany w ścisłej współpracy z wybranym przedsiębiorstwem.
Absolwenci kierunku Logistic Management posiadają kwalifikacje niezbędne do podjęcia zatrudnienia na takich stanowiskach jak: konsultant logistyki, menedżer działu logistyki, konsultant eksportu, menedżer eksportu, production planner, transport planner, konsultant marketingu międzynarodowego, konsultant zakupów. Kierunek Logistic Management oferowany jest na kampusie w Koge. więcej o kierunku

Aby uzyskać tytuł BA Degree, po ukończeniu studiów na stopniu AP Degree studenci mogą kontynuować naukę na kierunku International Sales and Marketing Management, który trwa 1,5 roku.

Marketing Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: AP Degree
Co to jest AP Degree  Dla kogo studia AP Degree  Dalsza nauka po AP Degree
Jeżeli w przyszłości chcesz zajmować się zagadnieniami związanymi z biznesem międzynarodowym, planowaniem i implementacją rozwiązań związanych z krajowym i międzynarodowym marketingiem w handlu, produkcji i usługach, to studia na kierunku Marketing Management są tym, czego szukasz.
Nauka na kierunku obejmuje cztery semestry. Celem studiów jest zdobycie wiedzy z zakresu komunikacji międzynarodowej i marketingu, kultury, ekonomii biznesowej, analizy i handlu międzynarodowego, eksportu, sprzedaży, zakupów, logistyki, zarządzania projektami lub umiejętności założenia własnego biznesu.
Pierwsze trzy semestry studiów obejmują takie obszary tematyczne jak: marketing międzynarodowy i sprzedaż, ekonomia, statystyka, nauki ekonomiczne, komunikacja, organizacja, zarządzanie i logistyka, a także prawo biznesowe. Ponadto, studenci mogą wybierać spośród przedmiotów dodatkowych: ekonomia menedżerska, statystyka w teorii i przedsiębiorczość.
Czwarty semestr podzielony jest na dwie części. Przez pierwsze trzy miesiące studenci odbywają obowiązkowe praktyki w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą. W trakcie praktyk studenci rozwijają swoje umiejętności w praktyce. Druga część to przygotowanie projektu dyplomowego, który jest opracowywany w ścisłej współpracy z wybranym przedsiębiorstwem.
Absolwenci kierunku Marketing Management posiadają kwalifikacje niezbędne do podjęcia zatrudnienia na takich stanowiskach jak: koordynator działu marketingu, konsultant sprzedaży, asystent sprzedaży, eksportu i zakupów, asystent informacji, trener, konsultant reklamy, menedżer marketingu, zakupów, informacji. Absolwent kierunku Marketing Management posiada również umiejętności niezbędne do założenia własnej działalności gospodarczej. Kierunek oferowany jest na kampusie w Roskilde. więcej o kierunku

Aby uzyskać tytuł BA Degree, po ukończeniu studiów na stopniu AP Degree studenci mogą kontynuować naukę na kierunku International Sales and Marketing Management, który trwa 1,5 roku.

Multimedia Design and Communication

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: AP Degree
Co to jest AP Degree  Dla kogo studia AP Degree  Dalsza nauka po AP Degree
Jeżeli w przyszłości chcesz zajmować się zagadnieniami związanymi z projektowaniem multimediów i komunikacją zorientowaną na multimedia i produkcję marketingową, to studia na kierunku Multimedia Design and Communication są tym, czego szukasz.
Nauka na kierunku obejmuje cztery semestry. Celem studiów jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu czynników mających znaczący wpływ na sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, prawa biznesowego, designu multimediów, zarządzania, komunikacji i podejmowania decyzji. Studia na kierunku obejmują różne formy nauczania, takie jak: wykłady, dyskusje, warsztaty, projekty indywidualne oraz grupowe. Studenci uczą także się prezentacji własnych pomysłów i projektów. Podczas studiów, studenci uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez przedsiębiorców i specjalistów z branży, a także odbywają wizyty w siedzibach przedsiębiorstw.
Pierwsze trzy semestry studiów obejmują takie obszary tematyczne jak: komunikacja, biznes, narzędzia do wizualnego designu, praktyczne projektowanie sieciowe i programowanie, strategie medialne i platformy cyfrowe, design, biznes i zarządzanie projektami, marketing, dziennikarstwo.
W czwartym semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy. Projekt jest przygotowywany w ścisłej współpracy z wybranym przedsiębiorstwem. Podczas praktyk, student będzie zachęcany do wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce.
Absolwenci kierunku Multimedia Design and Communication posiadają kwalifikacje niezbędne do podjęcia zatrudnienia na takich stanowiskach jak: koordynator procesu produkcji multimedialnych, koordynator projektów medialnych i produkcji multimedialnych, projektant multimediów, webmaster, web developer, menedżer projektów, konsultant multimediów, media planner, pracownik IT lub administrator sieci. Kierunek oferowany jest na kampusie w Koge. więcej o kierunku

Aby uzyskać tytuł BA Degree, po ukończeniu studiów na stopniu AP Degree studenci mogą kontynuować naukę na kierunku Digital Concept Development, Web Development, które trwają 1,5 roku.

Service, Hospitality and Tourism Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: AP Degree
Co to jest AP Degree  Dla kogo studia AP Degree  Dalsza nauka po AP Degree
Jeśli w przyszłości chcesz zajmować się zagadnieniami związanymi z planowaniem, wprowadzaniem, realizacją i rozwojem usług oraz produktów, na stopniu krajowym czy międzynarodowym, w sektorze organizacji wydarzeń, turystyki rekreacyjnej czy biznesowej, a także aktywnego kreowania relacji z klientem, to studia na kierunku Service, Hospitality and Tourism Management są tym, czego szukasz.
Nauka na kierunku obejmuje cztery semestry. Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy i kompetencji z zakresu planowania, wprowadzania, realizacji i rozwoju usług oraz produktów w przedsiębiorstwach w sektorze rozrywki, turystki, usług oraz w hotelach i restauracjach. Ponadto, nacisk położony jest na zagadnienia biznesowe i organizacyjne związane z sektorami rozrywki oraz turystyki.
Pierwsze dwa semestry studiów obejmują takie obszary tematyczne jak: metodologia, obsługa biurowa, ekonomia, makroekonomia, rozwój organizacji, przywództwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, planowanie, rozwój strategii i biznesu, marketing międzynarodowy, komunikacja, język angielski w kulturach, relacje z klientem. Studenci mają możliwość specjalizowania się za pomocą przedmiotów wybieralnych oferowanych przez uczelnię, takich jak: zarządzanie usługami, zarządzanie hotelami i restauracjami, zarządzanie turystyką.
W trzecim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy. Projekt jest przygotowywany w ścisłej współpracy z wybranym przedsiębiorstwem.
Absolwenci kierunku Service, Hospitality and Tourism Management posiadają kwalifikacje niezbędne do podjęcia zatrudnienia na stanowiskach związanych z rozwojem, planowaniem, wdrażaniem i dostarczaniem produktów i usług do hoteli, restauracji lub centrów kongresowych, działających na terenie kraju lub międzynarodowo. Ponadto studenci mogą zajmować różne stanowiska w obsłudze klienta, handlu, marketingu lub w administracji przedsiębiorstw. Kierunek oferowany jest na kampusie w Koge. więcej o kierunku

Aby uzyskać tytuł BA Degree, po ukończeniu studiów na stopniu AP Degree studenci mogą kontynuować naukę na kierunku International Sales and Marketing Management, który trwa 1,5 roku.

Web Development

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: BA Top up
Co to jest BA Top up   Dla kogo studia BA Top up   Dalsza nauka po BA Top up
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie e-biznesu i rozwoju sieci, a także wszystkich zagadnień związanych z multimediami, przewidywaniami biznesowymi i technologiami webowymi, to studia na kierunku Web Development są tym, czego szukasz.
Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy z zakresu baz danych i XML, środowisk programistycznych i CMS, komunikacji sieciowej i socjologii sieciowej, projektowania interface i estetyki cyfrowej, zaawansowanych technologii medialnych, takich jak: video, dźwięk i animacja, zarządzania projektami oraz bezpieczeństwa. Studenci mają możliwość specjalizowania się za przedmiotów wybieralnych oferowanych przez uczelnię.
W ostatnim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy. Praktyka to praca w pełnym wymiarze godzin w wybranym przedsiębiorstwie, w trakcie której student wybiera opiekuna, który będzie pomagał w przygotowywaniu projektu dyplomowego.
Studia prowadzone w języku angielskim trwają 1,5 roku i kończą się tytułem licencjata. Studenci ubiegający się o przyjęcie na kierunek Web Development muszą posiadać dyplom ukończenia studiów AP degree na jednym z kierunków: Computer Science lub Multimedia Design and Communication.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować jako programista web, html, java lub perl, programista multimediów, developer systemów, webmaster, developer aplikacji, web developer czy IT developer. Kierunek oferowany jest na kampusie w Roskilde. więcej o kierunku

Koszt studiów:
Studenci nie ponoszą kosztów czesnego na rzecz uczelni, gdyż studia w Danii dla studentów z Polski są bezpłatne dzięki finansowaniu nauki przez rząd duński.

Bezzwrotna opłata za materiały edukacyjne:
Uczelnia wymaga wpłacenia bezzwrotnej opłaty za materiały edukacyjne w wysokości od 1000,00 DKK do 5000,00 DKK, w zależności od kierunku studiów (szczegółowa kwota znajduje się w dokumencie potwierdzającym przyjęcie na studia).
Bezzwrotna opłata za materiały edukacyjne powinna zostać przekazana na konto bankowe uczelni po otrzymaniu dokumentu potwierdzającego przyjęcie na studia, minimum na 1 miesiąc przed pierwszym dniem rozpoczęcia studiów.
Studenci powinni również liczyć się z koniecznością zakupu dodatkowych książek lub innych materiałów edukacyjnych.

Kryteria przyjęcia na studia:

Dla wszystkich kierunków studiów wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Nie jest wymagane posiadanie certyfikatu językowego z języka angielskiego. Znajomość języka angielskiego zostanie sprawdzona podczas testu ze znajomości języka angielskiego. Aby uzyskać zwolnienie z testu ze znajomości języka angielskiego należy okazać się certyfikatem językowym z odpowiednim wynikiem: IELTS 6.5; TOEFL 560 (paper based), 83 (internet based); Cambridge English Qualifications: B2 First: 180 (dawniej First Certificate in English - FCE z oceną min. A) lub C1 Advanced: 180 (dawniej Certificate in Advanced English - CAE z oceną A, B, C) lub C2 Proficiency: 200 (dawniej Certificate in Proficiency English - CPE z oceną A, B, C).

Oprócz znajomości języka angielskiego uczelnia wymaga posiadania odpowiednich ocen, w zależności od kierunku:

 • Commerce Management:
  Kandydaci powinni posiadać minimum ocenę dostateczną (3.0 lub 45%-54%) z matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (ocena uzyskana z egzaminu maturalnego lub ocena na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej - nie trzeba zdawać matematyki na egzaminie maturalnym; w przypadku tegorocznych maturzystów: ocena na ostatnim świadectwie ze szkoły ponadgimnazjalnej/ocena na ostatni semestr).
  Kandydaci powinni uczęszczać do klasy, gdzie realizowany jest program nauczania matematyki, w którym przewidziano w sumie minimum 125 godzin (po 60 minut), czyli 167 lekcji (po 45 minut), w ciągu ostatnich trzech lat nauki (suma lekcji z klas 1-3, w przypadku 3-letniego cyklu nauczania lub suma lekcji z klas 2-4, w przypadku 4-letniego cyklu nauczania).

 • Computer Science:
  Kandydaci powinni posiadać minimum ocenę dobrą (4.0 lub 55%-74%) z matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (ocena uzyskana z egzaminu maturalnego lub ocena na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej - nie trzeba zdawać matematyki na egzaminie maturalnym; w przypadku tegorocznych maturzystów: ocena na ostatnim świadectwie ze szkoły ponadgimnazjalnej/ocena na ostatni semestr).
  Kandydaci powinni uczęszczać do klasy, gdzie realizowany jest program nauczania matematyki, w którym przewidziano w sumie minimum 250 godzin (po 60 minut), czyli 334 lekcje (po 45 minut), w ciągu ostatnich trzech lat nauki (suma lekcji z klas 1-3, w przypadku 3-letniego cyklu nauczania lub suma lekcji z klas 2-4, w przypadku 4-letniego cyklu nauczania).

 • Digital Concept Development:
  Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów AP Degree na jednym z kierunków: Computer Science lub Multimedia Design and Communication.

 • International Sales and Marketing Management:
  Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów AP Degree na jednym z kierunków: Marketing Management, Commerce Management, Logistic Management lub Service, Hospitality and Tourism Management.

 • Logistic Management:
  Kandydaci powinni posiadać minimum ocenę dostateczną (3.0 lub 45%-54%) z matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (ocena uzyskana z egzaminu maturalnego lub ocena na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej - nie trzeba zdawać matematyki na egzaminie maturalnym; w przypadku tegorocznych maturzystów: ocena na ostatnim świadectwie ze szkoły ponadgimnazjalnej/ocena na ostatni semestr).
  Kandydaci powinni uczęszczać do klasy, gdzie realizowany jest program nauczania matematyki, w którym przewidziano w sumie minimum 125 godzin (po 60 minut), czyli 167 lekcji (po 45 minut), w ciągu ostatnich trzech lat nauki (suma lekcji z klas 1-3, w przypadku 3-letniego cyklu nauczania lub suma lekcji z klas 2-4, w przypadku 4-letniego cyklu nauczania).

 • Marketing Management:
  Kandydaci powinni posiadać minimum ocenę dobrą (4.0 lub 55%-74%) z matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (ocena uzyskana z egzaminu maturalnego lub ocena na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej - nie trzeba zdawać matematyki na egzaminie maturalnym; w przypadku tegorocznych maturzystów: ocena na ostatnim świadectwie ze szkoły ponadgimnazjalnej/ocena na ostatni semestr).
  Kandydaci powinni uczęszczać do klasy, gdzie realizowany jest program nauczania matematyki, w którym przewidziano w sumie minimum 250 godzin (po 60 minut), czyli 334 lekcje (po 45 minut), w ciągu ostatnich trzech lat nauki (suma lekcji z klas 1-3, w przypadku 3-letniego cyklu nauczania lub suma lekcji z klas 2-4, w przypadku 4-letniego cyklu nauczania).

 • Multimedia Design and Communication:
  Kandydaci powinni posiadać minimum ocenę dostateczną (3.0 lub 45%-54%) z matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (ocena uzyskana z egzaminu maturalnego lub ocena na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej - nie trzeba zdawać matematyki na egzaminie maturalnym; w przypadku tegorocznych maturzystów: ocena na ostatnim świadectwie ze szkoły ponadgimnazjalnej/ocena na ostatni semestr).
  Kandydaci powinni uczęszczać do klasy, gdzie realizowany jest program nauczania matematyki, w którym przewidziano w sumie minimum 125 godzin (po 60 minut), czyli 167 lekcji (po 45 minut), w ciągu ostatnich trzech lat nauki (suma lekcji z klas 1-3, w przypadku 3-letniego cyklu nauczania lub suma lekcji z klas 2-4, w przypadku 4-letniego cyklu nauczania).

 • Service, Hospitality and Tourism Management:
  Kandydaci powinni posiadać minimum ocenę dostateczną (3.0 lub 45%-54%) z matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (ocena uzyskana z egzaminu maturalnego lub ocena na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej - nie trzeba zdawać matematyki na egzaminie maturalnym; w przypadku tegorocznych maturzystów: ocena na ostatnim świadectwie ze szkoły ponadgimnazjalnej/ocena na ostatni semestr).
  Kandydaci powinni uczęszczać do klasy, gdzie realizowany jest program nauczania matematyki, w którym przewidziano w sumie minimum 125 godzin (po 60 minut), czyli 167 lekcji (po 45 minut), w ciągu ostatnich trzech lat nauki (suma lekcji z klas 1-3, w przypadku 3-letniego cyklu nauczania lub suma lekcji z klas 2-4, w przypadku 4-letniego cyklu nauczania).

 • Web Development:
  Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów AP Degree na jednym z kierunków: Computer Science lub Multimedia Design and Communication.


Więcej informacji na: http://www.zealand.com