Praktyczne studia po angielsku.
Program eduABROAD to oficjalne biuro zagranicznych uczelni w Polsce.
Aplikację na studia za granicą złożysz bez dodatkowych opłat.

 

Copenhagen Business Academy

Copenhagen Business Academy to największa akademia biznesu w Danii. Na uczelni studiuje blisko 8000 studentów. Uczelnia posiada pięć kampusów: Cphbusiness City, Cphbusiness Hillerod, Cphbusiness Lyngby, Cphbusiness Norrebro oraz Cphbusiness Soerne. Kierunki w języku angielskim są oferowane na kampusach: Cphbusiness Lyngby, Cphbusiness Norrebro oraz Cphbusiness Soerne. Copenhagen Business Academy kampus Cphbusiness Lyngby znajduje się w północnej części stolicy Danii, w Kopenhadze. Kampus oddalony jest o zaledwie 12 km od centrum Kopenhagi i położony jest w malowniczej części miasta, w Lyngby. Lyngby to jedna z kulturalnych i komercyjnych części stolicy, w której swoją siedzibę mają jedne z największych duńskich przedsiębiorstw. Copenhagen Business Academy kampus Cphbusiness Norrebro to odrestaurowany budynek starej fabryki, który znajduje się blisko centrum Kopenhagi. Copenhagen Business Academy kampus Cphbusiness Soerne znajduje się w części miasta dobrze znanej z licznych kawiarni i restauracji.

Uczelnia oferuje kierunki studiów z zakresu biznesu, turystyki, hotelarstwa oraz studia IT. Wszystkie kierunki oparte są na połączeniu praktyki z teorią. Copenhagen Business Academy oferuje studia pierwszego stopnia: 2-letnie studia na stopniu AP Degree oraz 1,5-roczne studia uzupełniające inżynierskie oraz licencjackie. W sumie 7 różnych kierunków studiów w języku angielskim. Studia na Copenhagen Business Academy są bezpłatne.

Copenhagen Business Academy to uczelnia, która powstała w wyniku połączenia czterech uczelni: Niels Brock, Copenhagen Hospitality College, North Zealand Technical College oraz Business Academy Copenhagen North. Obecny kampus Cphbusiness Lyngby to dawna uczelnia Business Academy Copenhagen North, której historia sięga ponad stu lat. Celem uczelni jest niezmiennie oferowanie wysokiej jakości międzynarodowej edukacji. Wszyscy studenci mają dostęp do budynków uczelni przez 24 godziny na dobę. Studenci mogą korzystać z komputerów i urządzeń znajdujących się na kampusie uczelni bez ograniczeń. Dzięki sieci bezprzewodowej we wszystkich budynkach uczelni, studenci mogą korzystać z Internetu na swoich własnych laptopach. W budynkach uczelni, oprócz bardzo dobrze wyposażonych sal, znajdują się również miejsca, gdzie studenci mogą pracować indywidualnie lub w grupach nad projektami i innymi zadaniami. Studenci Copenhagen Business Academy mają także do dyspozycji nowoczesną bibliotekę, która jest częścią międzynarodowej sieci. Na terenie kampusu uczelni znajduje się również bar studencki.

Grupy studenckie na Copenhagen Business Academy nie są duże, jednak zawsze międzynarodowe, co umożliwia studiowanie w przyjaznej i nieformalnej atmosferze. Nauczanie łączy teorię z praktyką, dzięki połączeniu wykładów i ćwiczeń teoretycznych, z projektami, case studies i praktycznymi zadaniami, które są oparte na prawdziwych sytuacjach biznesowych, wykonywanymi w grupach. Uczelnia często gości również zewnętrznych wykładowców czy przedstawicieli przedsiębiorstw lub studenci mają możliwość uczestniczenia w wizytach w siedzibach różnych przedsiębiorstw, w Danii lub za granicą. Na każdym kierunku studiów studenci odbywają obowiązkową praktykę w Danii lub za granicą, dzięki czemu mogą zastosować wiedzę i umiejętności w rzeczywistym środowisku biznesowym.

Copenhagen Business Academy ściśle współpracuje z licznymi przedsiębiorstwami, dzięki temu oprócz zajęć prowadzonych przez przedstawicieli przedsiębiorstw czy wizyt w ich siedzibach, studenci mają również możliwość odbycia praktyk w przedsiębiorstwach, zarówno w Danii, jak i w innych krajach. Jest to również okazja do nawiązania licznych kontaktów biznesowych już w trakcie studiów.

Kopenhaga jest stolicą Danii, a zarazem jej największym miastem, które zamieszkuje ponad 1 milion 100 tysięcy mieszkańców. Kopenhaga położona jest na wschodnim wybrzeżu wyspy Zealand i posiada mostowe połączenie ze szwedzkim miastem Malmo. Kopenhaga ma połączenia promowe ze Szwecją, Norwegią, Niemcami i Wielką Brytanią. Największy port lotniczy w Danii, Kastrup, oferuje dogodne połączenia lotnicze niemalże z całym światem. Stolica Danii ma własne metro oraz bardzo rozwiniętą sieć połączeń kolejowych, zarówno lokalnych, jak i do innych miast w Danii. Ta duńska metropolia ma jednak bardzo kameralny charakter. Jednym z głównych symboli Kopenhagi jest rzeźba syrenki, a historia miasta jest silnie związana z postacią Hansa Christiana Andersena, autorem bajek i baśni. W mieście znajduje się mnóstwo zabytków i innych miejsc atrakcyjnych turystycznie, do których należą chociażby: Stroget, najdłuższy deptak w Europie, Nyhavn, port z kolorowo pomalowanymi kamieniczkami czy Tivoli, park rozrywki. W mieście znajduje się mnóstwo barów, pubów, restauracji i innych miejsc do spędzania wolnego czasu. Więcej informacji na: http://cphbusiness.dk

Copenhagen Business Academy oferuje naukę na kierunkach:

Informacje praktyczne:


Innovation and Entrepreneurship

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: BA Top up
Co to jest BA Top up   Dla kogo studia BA Top up   Dalsza nauka po BA Top up
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie tworzenia, prowadzenia oraz rozwoju nowych przedsiębiorstw lub pomysłów biznesowych, a także zdobyć kwalifikacje niezbędne do pracy w grupie i tworzenia sieci kontaktów w sektorach IT, technicznych czy biznesowych, to studia na kierunku Innovation and Entrepreneurship są tym, czego szukasz.
Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy z zakresu zakładania oraz prowadzenia przedsiębiorstwa, jego organizacji, prezentacji i negocjacji biznesowych, zarządzania zespołami, budowaniem relacji, finansów, strategii rozwoju czy komunikacji. Studenci mają możliwość specjalizowania się za pomocą przedmiotów wybieralnych oferowanych przez uczelnię.
W ostatnim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy.
Studia prowadzone w języku angielskim trwają 1,5 roku i kończą się tytułem licencjata. Studenci ubiegający się o przyjęcie na kierunek Innovation and Entrepreneurship muszą posiadać dyplom ukończenia studiów AP degree na jednym z kierunków: Marketing Management lub Service, Hospitality and Tourism Management.
Tematem pierwszego semestru jest zagadnienie Due Diligence of Sales i zawiera takie obszary tematyczne jak: teoria konsumenta, biznes i konkurenci, innowacje i metodologia w biznesie.
Drugi semestr koncentruje się wokół tematu Business development in an international perspective i składa się z obszarów tematycznych: rozwój podstaw sprzedaży, finalizowanie sprzedaży i obsługa posprzedażowa. Ponadto studenci wybierają temat obieralny.
Po ukończeniu studiów absolwenci są przygotowani, aby założyć nowe przedsiębiorstwo, rozwijając własne pomysły biznesowe lub inwestora, bądź pracować na kluczowych stanowiskach związanych z tworzeniem nowych działów w już istniejących przedsiębiorstwach. Kierunek oferowany jest na kampusie Cphbusiness Lyngby. więcej o kierunku

International Hospitality Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: BA Top up
Co to jest BA Top up   Dla kogo studia BA Top up   Dalsza nauka po BA Top up
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie turystyki, hotelarstwa oraz ekonomii opartej na doświadczeniach i doznaniach, to studia na kierunku International Hospitality Management są tym, czego szukasz.
Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy i umiejętności z zakresu ekonomii, budżetowania, zarzązania przedsiębiorstwem, branży rekreacji, turystyki i sektora rozrywkowego, zarządzania relacji z gośćmi, kulturoznawstwa, komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi i strategii.
W drugim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą, a w ostatnim semestrze przygotowują projekt dyplomowy.
Studia prowadzone w języku angielskim trwają 1,5 roku i kończą się tytułem licencjata. Studenci ubiegający się o przyjęcie na kierunek International Hospitality Management muszą posiadać dyplom ukończenia studiów AP degree na kierunku Service, Hospitality and Tourism Management.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować jako manager hotelu, specjalista do spraw relacji z gośćmi, konsultant do spraw turystyki, manager ośrodka wypoczynkowego, manager do spraw wydarzeń, koordynator marketingu, key account manager lub na innych stanowiskach w branży rekreacji i turystyki. Kierunek oferowany jest na kampusie Cphbusiness Norrebro. więcej o kierunku

International Sales and Marketing Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: BA Top up
Co to jest BA Top up   Dla kogo studia BA Top up   Dalsza nauka po BA Top up
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie biznesu, zaawansowanych teorii oraz metod używanych w sprzedaży czy marketingu, w wymiarze międzynarodowym, to studia na kierunku International Sales and Marketing Management są tym, czego szukasz.
Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy i umiejętności z zakresu strategicznej organizacji sprzedaży, dywersyfikacji dostaw, zachowania konsumentów, logistyki, etyki, odpowiedzialnego biznesu, rozwoju produktów, outsourcingu czy zarządzania projektami. Studenci mają możliwość specjalizowania się za pomocą przedmiotów wybieralnych oferowanych przez uczelnię.
W ostatnim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy.
Studia prowadzone w języku angielskim trwają 1,5 roku i kończą się tytułem licencjata. Studenci ubiegający się o przyjęcie na kierunek International Sales and Marketing Management muszą posiadać dyplom ukończenia studiów AP degree na jednym z kierunków: Marketing Management lub Service, Hospitality and Tourism Management.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować jako przedstawiciel w handlu międzynarodowym, Key Account Manager, manager sprzedaży, koordynator sprzedaży i marketingu. Kierunek oferowany jest na kampusie Cphbusiness Soerne. więcej o kierunku

Marketing Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: AP Degree
Co to jest AP Degree  Dla kogo studia AP Degree  Dalsza nauka po AP Degree
Jeżeli w przyszłości chcesz zajmować się projektowaniem, planowaniem i implementacją działań związanych ze sprzedażą i marketingiem, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, to studia na kierunku Marketing Management są tym, czego szukasz.
Nauka na kierunku obejmuje cztery semestry. Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy i umiejętności z zakresu analizowania, planowania i realizacji aktywności związanych z marketingiem w krajowych oraz międzynarodowych przedsiębiorstwach handlowych, produkcyjnych lub usługowych.
Nauka na kierunku Marketing Management stanowi połączenie teorii z praktyką. Jest to możliwe dzięki małym grupom studenckim, co umożliwia bezpośredni kontakt między studentami, a wykładowcą. Dodatkowo wykładowcy wykorzystują wiele metod nauczania, takich jak case studies, projekty, wyjazdy studyjne, zadania indywidualne czy przygotowywane w grupach studenckich. Problemy stanowiące podstawę do wszystkich zadań są zaczerpnięte z rzeczywistych przedsiębiorstw.
Przez trzy semestry studenci zdobywają wiedzę i doświadczenie w ramach różnych przedmiotów, takich jak: marketing, sprzedaż, statystyka, analiza strategiczna, ekonomia, komunikacja, prawo, finanse, innowacje, zarządzanie, negocjacje biznesowe, analiza rynkowa czy strategie rozwoju. Studenci mają możliwość specjalizowania się za pomocą przedmiotów wybieralnych oferowanych przez uczelnię.
W ostatnim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować jako asystenci do spraw marketingu, koordynatorzy marketingu, specjaliści do spraw sprzedaży, koordynatorzy projektów. Kierunek oferowany jest na kampusie Cphbusiness Lyngby i Cphbusiness Soerne. więcej o kierunku

Aby uzyskać tytuł BA Degree, po ukończeniu studiów na stopniu AP Degree studenci mogą kontynuować naukę na kierunku International Sales and Marketing Management, Sport Management lub Innovation and Entrepreneurship, które trwają 1,5 roku.

Service, Hospitality and Tourism Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: AP Degree
Co to jest AP Degree  Dla kogo studia AP Degree  Dalsza nauka po AP Degree
Jeśli w przyszłości chcesz zajmować się planowaniem, wprowadzaniem, realizacją i rozwojem usług oraz produktów w przedsiębiorstwach w sektorze organizacji wydarzeń, usług, turystyki rekreacyjnej czy biznesowej, a także w hotelach, restauracjach lub centrach kongresowych, to studia na kierunku Service, Hospitality and Tourism Management są tym, czego szukasz.
Nauka na kierunku obejmuje cztery semestry. Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy i kompetencji z zakresu planowania, wprowadzania, realizacji i rozwoju usług oraz produktów w przedsiębiorstwach w sektorze rozrywki, turystki, usług oraz w hotelach i restauracjach, umiejętności łączenia wiedzy na temat handlu, kultur, organizacji oraz zrównoważonego rozwoju, w celu zarządzania zespołami oraz relacjami z klientami.
Grupy studenckie na kierunku Service, Hospitality and Tourism Management są małe, co umożliwia bezpośredni kontakt między studentami, a wykładowcą, a dodatkowo zastosowanie różnych form nauczania łączących teorię z praktyką. Program studiów oparty jest na potrzebach rynku i powstaje we współpracy z przedsiębiorstwami oraz organizacjami z branży. W trakcie studiów, studenci uczestniczą w wizytach studyjnych, zajęciach prowadzonych przez pracowników przedsiębiorstw i organizacji z branży.
Studenci mogą wybierać spośród trzech specjalności: Tourism Management, Hospitality Management oraz Services.
Przez trzy semestry studenci zdobywają wiedzę i doświadczenie w ramach różnych przedmiotów, takich jak: zarządzanie usługami, prawo, zarządzanie projektami, ekonomia, przywództwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, strategie rozwojowe, zarządzanie organizacją, marketing, finanse, zarządzanie relacjami z klientami, planowanie strategiczne, analiza rynku i inne. Studenci mają możliwość specjalizowania się za pomocą przedmiotów wybieralnych oferowanych przez uczelnię.
W trzecim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą, a w ostatnim semestrze przygotowują projekt dyplomowy.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować w obsłudze klienta, handlu, marketingu lub w administracji lub innych działach przedsiębiorstw w sektorze usług, organizacji wydarzeń, turystyki rekreacyjnej czy biznesowej, a także w hotelach, restauracjach lub centrach kongresowych. Kierunek oferowany jest na kampusie Cphbusiness Norrebro. więcej o kierunku

Aby uzyskać tytuł BA Degree, po ukończeniu studiów na stopniu AP Degree studenci mogą kontynuować naukę na kierunku International Hospitality Management, International Sales and Marketing Management, Sport Management lub Innovation and Entrepreneurship, które trwają 1,5 roku.

Sport Management

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: BA Top up
Co to jest BA Top up   Dla kogo studia BA Top up   Dalsza nauka po BA Top up
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie organizacji współczesnego sportu, branży wypoczynkowej czy organizacji różnych wydarzeń, to studia na kierunku Sport Management są tym, czego szukasz.
Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy i umiejętności z zakresu organizacji sportu, zachowań klientów, sponsoringu, komunikacji wizualnej i marek, zarządzania wydarzeniami, promocji, tworzenia partnerstw, zarządzania strategicznego, teorii organizacji, rozwoju organizacji, prawa, finansów i ekonomii w sporcie i branży wypoczynkowej. W ostatnim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy.
Studia prowadzone w języku angielskim trwają 1,5 roku i kończą się tytułem licencjata. Studenci ubiegający się o przyjęcie na kierunek Sport Management muszą posiadać dyplom ukończenia studiów AP degree na jednym z kierunków: Marketing Management lub Service, Hospitality and Tourism Management.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować w branży sportowej, wypoczynkowej czy organizacji wydarzeń, na różnych stanowiskach, takich jak konsultant sportowy, key account manager, sport development planner, manager klubu sportowego, koordynator marketingu sportowego, koordynator wydarzeń. Kierunek oferowany jest na kampusie Cphbusiness Lyngby. więcej o kierunku

Web Development

Najbliższy termin przyjmowania aplikacji:
Brak naboru na studia na kierunku oferowanym w j. angielskim.

Rodzaj studiów: BA Top up
Co to jest BA Top up   Dla kogo studia BA Top up   Dalsza nauka po BA Top up
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie projektowania i programowania aplikacji webowych, projektowania architektury kompleksowych systemów webowych, przy użyciu programowania obiektowego i relacyjnych baz danych, to studia na kierunku Web Development są tym, czego szukasz.
Celem studiów jest przekazanie absolwentom szerokiej wiedzy i umiejętności z zakresu programowania obiektowego, teorii klient-serwer, projektowania i wizualizacji, relacyjnych baz danych, SQL, XML, środowisk programistycznych, systemów CMS, mediów, estetyki w projektowaniu, interakcji, oprogramowania audiowizualnego. W ostatnim semestrze studenci odbywają praktykę w przedsiębiorstwie w Danii lub za granicą oraz przygotowują projekt dyplomowy.
Studia prowadzone w języku angielskim trwają 1,5 roku i kończą się tytułem licencjata. Studenci ubiegający się o przyjęcie na kierunek Web Development muszą posiadać dyplom ukończenia studiów AP degree na jednym z kierunków: Computer Science lub Multimedia Design and Communication.
Po ukończeniu studiów absolwenci mogą pracować jako Web Developer, Web Master, Web Designer, Project Manager, Project Coordinator, Multimedia Consultant, Event Manager, Media Planner, Web Administrator. Kierunek oferowany jest na kampusie Cphbusiness Lyngby. więcej o kierunku

Koszt studiów:
Studenci nie ponoszą kosztów czesnego na rzecz uczelni, gdyż studia w Danii dla studentów z Polski są bezpłatne dzięki finansowaniu nauki przez rząd duński.

Bezzwrotna opłata za materiały edukacyjne:
Uczelnia wymaga wpłacenia bezzwrotnej opłaty za materiały edukacyjne w wysokości 100,00 Euro.
Bezzwrotna opłata za materiały edukacyjne powinna zostać przekazana na konto bankowe uczelni po otrzymaniu listu informującego o pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej.
Studenci powinni również liczyć się z koniecznością zakupu dodatkowych książek lub innych materiałów edukacyjnych.

Kryteria przyjęcia na studia:

Dla wszystkich kierunków studiów wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Nie jest wymagane posiadanie certyfikatu językowego z języka angielskiego. Znajomość języka angielskiego zostanie sprawdzona podczas testu ze znajomości języka angielskiego. Aby uzyskać zwolnienie z testu ze znajomości języka angielskiego należy okazać się certyfikatem językowym z odpowiednim wynikiem: IELTS 6.5; TOEFL 83 (internet based); Cambridge English Qualifications: B2 First: 180 (dawniej First Certificate in English - FCE z oceną min. A) lub C1 Advanced: 180 (dawniej Certificate in Advanced English - CAE z oceną A, B, C) lub C2 Proficiency: 200 (dawniej Certificate in Proficiency English - CPE z oceną A, B, C).


Oprócz znajomości języka angielskiego uczelnia wymaga posiadania odpowiednich ocen, w zależności od kierunku:

 • Innovation and Entrepreneurship:
  Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów AP Degree na jednym z kierunków: Computer Science, Marketing Management, Multimedia Design and Communication lub Service, Hospitality and Tourism Management.

 • International Hospitality Management:
  Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów AP Degree na kierunku Service, Hospitality and Tourism Management.

 • International Sales and Marketing:
  Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów AP Degree na jednym z kierunków: Marketing Management lub Service, Hospitality and Tourism Management.

 • Marketing Management:
  Kandydaci powinni posiadać minimum ocenę dobrą (4.0 lub 55%-74%) z matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (ocena uzyskana z egzaminu maturalnego lub ocena na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej - nie trzeba zdawać matematyki na egzaminie maturalnym; w przypadku tegorocznych maturzystów: ocena na ostatnim świadectwie ze szkoły ponadgimnazjalnej/ocena na ostatni semestr).
  Kandydaci powinni uczęszczać do klasy, gdzie realizowany jest program nauczania matematyki, w którym przewidziano w sumie minimum 250 godzin (po 60 minut), czyli 334 lekcje (po 45 minut), w ciągu ostatnich trzech lat nauki (suma lekcji z klas 1-3, w przypadku 3-letniego cyklu nauczania lub suma lekcji z klas 2-4, w przypadku 4-letniego cyklu nauczania).

 • Service, Hospitality and Tourism Management:
  Kandydaci powinni posiadać minimum ocenę dostateczną (3.0 lub 45%-54%) z matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (ocena uzyskana z egzaminu maturalnego lub ocena na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej - nie trzeba zdawać matematyki na egzaminie maturalnym; w przypadku tegorocznych maturzystów: ocena na ostatnim świadectwie ze szkoły ponadgimnazjalnej/ocena na ostatni semestr).
  Kandydaci powinni uczęszczać do klasy, gdzie realizowany jest program nauczania matematyki, w którym przewidziano w sumie minimum 125 godzin (po 60 minut), czyli 167 lekcji (po 45 minut), w ciągu ostatnich trzech lat nauki (suma lekcji z klas 1-3, w przypadku 3-letniego cyklu nauczania lub suma lekcji z klas 2-4, w przypadku 4-letniego cyklu nauczania).

 • Sport Management:
  Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów AP Degree na jednym z kierunków: Marketing Management lub Service, Hospitality and Tourism Management.

 • Web Development:
  Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów AP Degree na jednym z kierunków: Computer Science lub Multimedia Design and Communication.


Więcej informacji na: http://cphbusiness.dk