Praktyczne studia po angielsku.
Program eduABROAD to oficjalne biuro zagranicznych uczelni w Polsce.
Aplikację na studia za granicą złożysz bez dodatkowych opłat.

 

Studia w Anglii w pigułce

Dla osób z całej Polski
Studentami mogą zostać osoby z całej Polski. Wystarczy matura lub ukończone studia wyższe i znajomość języka angielskiego.

Studia w Anglii
Studia w Anglii w języku angielskim są odpłatne, a wysokość czesnego zależy od kierunku oraz poziomu studiów (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie). Czesnego za studia na poziome undergraduate (BA Degree) można nie płacić przez cały okres studiów dzięki specjalnej pożyczce, która sfinansuje całość czesnego za studia undergraduate. Pożyczkę rozpoczyna się spłacać dopiero w momencie uzyskiwania odpowiednich zarobków. Dostępne są również stypendia lub granty, które pokryją część wydatków więcej. Możliwa jest legalna praca podczas studiów.

BA Programme
Programy nauczania na poziomie BA to praktyczne studia inżynierskie lub licencjackie. Studia BA to gwarancja dobrej pracy zarówno w Anglii, Polsce, jak i w całej Europie i na świecie.

Dalsza nauka
Będąc absolwentem jednego z kierunków BA możesz kontynuować naukę bezpośrednio na uczelni w Anglii lub na wybranej wyższej uczelni w całej Europie. W ten sposób zdobędziesz tytuł magistra (MA Degree).

MA Programme
Programy nauczania na poziomie MA to praktyczne studia magisterskie. Studia w Anglii są dwustopniowe, to znaczy aby uzyskać tytył magistra (MA Degree) najpierw należy ukończyć studia na poziomie licencjat/inżynier (BA Degree).

Zakwaterowanie, wyżywienie
Student powinien pokryć koszty zakwaterowania, wyżywienia, dojazdów.
Koszt zakwaterowania, jedzenia, książek, materiałów piśmiennych, podróży i innych podstawowych kosztów wynosi około 6000 GBP do 9000 GBP na rok.

Opłaty
Studenci ponoszą koszty czesnego na rzecz uczelni, gdyż studia w Anglii dla studentów z Polski są odpłatne. Czesnego za studia na poziome undergraduate (BA Degree) można nie płacić przez cały okres studiów dzięki specjalnej pożyczce, która sfinansuje całość czesnego za studia undergraduate. Pożyczkę rozpoczyna się spłacać dopiero w momencie uzyskiwania odpowiednich zarobków. Dostępne są również stypendia lub granty, które pokryją część wydatków. więcej o finansowaniu studiów.

Legalna praca
Studenci z Polski mogą legalnie pracować.
Zarobki wystarczają na pokrycie części kosztów zakwaterowania, wyżywienia i dojazdów.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy wszystkich do kontaktu z Krajowym Biurem Programu i naszymi Konsultantami Regionalnymi z całej Polski: Dane kontaktowe

Jak się zgłaszać
Procedura rekrutacji kandydatów trwa do 30 czerwca. Aplikuj już dzisiaj!
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za pomoc i proces rekrutacji.