Praktyczne studia po angielsku.
Program eduABROAD to oficjalne biuro zagranicznych uczelni w Polsce.
Aplikację na studia za granicą złożysz bez dodatkowych opłat.

 

Kolding

Aalborg jest miastem położonym we wschodniej części Jutlandii w Danii, które zamieszkuje blisko 60 tysięcy mieszkańców. Jest jednym z dziesięciu największych co do wielkości miast w Danii i obecnie duży ośrodek handlowy i przemysłowy.

W mieście studiuje ponad 3 tysiące studentów. Jest to znacząca liczbą porównując do populacji miasta, co stwarza unikalną studencką atmosferę.

Kolding oferuje studentom wiele form rozrywki i możliwości spędzania wolnego czasu w przyjemnej atmosferze. W Kolding jest dużo restauracji, kawiarni, pubów i barów, a także galerie, muzea i dyskoteki.

Więcej informacji na temat atrakcji, jakie oferuje Kolding można znaleźć na stronie: www.visitkolding.dk

W Kolding jest bardzo dobra sieć dróg, a obok miasta przebiegają główne arterie komunikacyjne Danii. Komunikację z innymi miastami w Danii zapewniają nie tylko drogi, ale również połączenia publicznymi środkami transportu. Billund, czyli drugie co do wielkości lotnisko w Danii, jest oddalone o zaledwie 30 minut drogi od Kolding. Billund zapewnia połączenia lotnicze z innymi lotniskami w Danii, a także za granicą.

Mieszkańcy mogą korzystać z licznych miejsc do uprawiania różnych dyscyplin sportowych czy też basenów lub aquaparków. Wolny czas można spędzić również w kinie, teatrze czy jednym z centrum handlowych. Miasto znane jest również z niezwykłego uroku okolicznych lasów i plaż.

Zobacz:


Źródło: